Aktywne Lato z UKS Żagle

Wakacje już za miesiąc, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną
Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagle” dla Przedszkolaków ze „Strumienia”

• Wakacyjny Klub Piłkarski (4-8.07)

CENA: 100.00 zł – cały tydzień, 25.00 zł – pojedyncze zajęcia.

Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 10:30-12:00. Chłopcy kształtują sprawność ogólną, a także poznają fundamentalne zasady piłki nożnej. Trenerzy wykorzystują narrację bajkową oraz różne zabawy z piłką. W ten sposób pragną zarazić chłopców pasją do ruchu oraz systematycznej aktywności fizycznej.
Jak wygląda „Wakacyjny Klub Piłkarski”?

• odbiór chłopców z przedszkola i przebranie się w strój sportowy
  • pogadanka nt. zasad piłki nożnej oraz przedstawienie sylwetek piłkarzy
  • zajęcia piłkarskie oparte o opowieść bajkową
  • przebranie się oraz poczęstunek (owoc)
  • odprowadzenie chłopców do przedszkola
  • Wakacyjny Klub Taneczny (11-15.07)

CENA: 100.00 zł – cały tydzień, 25.00 zł – pojedyncze zajęcia.

Zajęcia odbywają się codziennie w g. 11:00 – 12:00. W zależności od wieku i umiejętności dzieci program treningów jest modyfikowany, więc przedszkolaki mogą zacząć swoją przygodę z tańcem bardzo wcześnie. Na zajęciach dzieci poznają elementy najróżniejszych tańców: hip-hop, balet, jazz, tańce towarzyskie, disco, salsa i inne. Dla najmłodszych uczestników również specjalnie ułożone gry i zabawy w oparciu o muzykę i taniec.

• Wakacyjny Klub Baletowy (18-22.07)

CENA: 100.00 zł – cały tydzień, 25.00 zł – pojedyncze zajęcia.

Zajęcia odbywają się codziennie w g. 13:00 – 14:00. Program obejmuje naukę kroków baletowych, skoki, obroty, ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową, korygujące postawę.
W miłej atmosferze, bazującej na potrzebie ekspresji, zabawy i wyobraźni dziewczynek, powstają mini etiudy baletowe, w których  można wcielić się w bajkowe postacie.

• Gimnastyka Korekcyjna (cały lipiec)

CENA: 80.00 zł – cały miesiąc, 25.00 zł – pojedyncze zajęcia.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o g. 13:00. Obejmują kształtowanie nawyku prawidłowej postawy, eliminowanie czynników, które mogą pogłębiać i utrwalać istniejące zaburzenia, rozciąganie mięśni nadmiernie napiętych i przykurczonych, poprawianie zaburzeń rozwoju motorycznego, uaktywnianie układów i narządów ruchu, krążeniowego i oddechowego, podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej i wydolności organizmu.

Informacje organizacyjne:

W zajęciach mogą brać udział przedszkolaki na co dzień nie uczęszczające na zajęcia UKS.
Każde zajęcia wystartują przy zebraniu się minimalnej ilości osób

Zapisy: biuro@ukszage.pl

STRUMIENIE_Aktywne_lato_plakat A3