Turnieju Św. Jana Pawła II – relacja

W tym roku do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2006.

Swoją obecnością zaszczyciły nas drużyny z Radomia, Wadowic, Gończyc, Piastowa i Warszawy. Wizyta chłopców z Wadowic była dla nas niezwykle ważna z racji na pochodzenie głównego patrona turnieju.

Rywalizacja sportowa odbywała się przy pięknej słonecznej pogodzie, zgodnie z duchem Fair Play, padało dużo bramek, było mnóstwo świetnych akcji oraz dużo kulturalnego dopingu ze strony rodziców.

Nasza drużyna wypadła bardzo dobrze, zajmując II miejsce w całym turnieju ustępując tylko zespołowi z Radomia – tamtejszemu Juniorowi (jedyna porażka naszych chłopców). Najlepszym bramkarzem turnieju został wyróżniony Janek Drużbicki z UKS Żagle.

Warto wspomnieć, że w końcowej klasyfikacji wyprzedziliśmy zespół FCBescola Barcelona, z którym to wygraliśmy 3:1, co jest olbrzymim sukcesem naszych chłopaków.

Bardzo się cieszę, że do rywalizacji sportowej przystąpiło blisko 130 chłopców,którzy mogli spędzić aktywnie czas. Myślę, że Św. Jan Paweł II „patrząc z góry” był bardzo dumny z wszystkich młodych piłkarzy.
Jeżeli chodzi o aspekt sportowy to bardzo cieszy gra moich podopiecznych, a najbardziej zwycięstwo nad renomowaną FCBescolą Barcelona. Było to coś niesamowitego
– ocenił trener Grzegorz.

Cała inicjatywa nie odbyłaby się gdyby nie sponsorzy oraz rodzice, którym za wszystko jeszcze raz dziękujemy!!!