UKS Żagle zwycięzcą IV edycji turnieju Św. Jana Pawła II

W piękną, słoneczną sobotę 25 maja odbyła się IV edycja turnieju Św. Jana Pawła II. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów, w tym dwie drużyny UKS Żagle (jedna połączona z nie pełnym składem zespołu Alfa Przymierze Rodzin
W pierwszej fazie turnieju rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Następnie obowiązywał system pucharowy wraz z meczami o poszczególne miejsca.
Turniej zakończył się dla nas niezwykle dobrze. Nasze drużyny zajęły III oraz I miejsc Gratulacje!
W czasie trwania turnieju odbywało się również wiele dodatkowych aktywności dla młodych piłkarzy:
– konkursy techniki
– rozmowa edukacyjna o Janie Pawle II z Panią dr hab. Dominiką Gardzińską- Żukowską, kierownik Instytutu Badawczo-Naukowego Centrum Myśli Jana Pawła II
– quizy wiedzy o Janie Pawle II
– loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, wolontariuszom oraz instytucjom, które wsparły organizacje tego wydarzenia.
Zadanie zostało sfinansowane ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Klasyfikacja końcowa:
  1. UKS Żagle I
  2. Legia Soccer Schools I
  3. Alfa Przymierze Rodzin/UKS Żagle II
  4. AP Ochman II
  5. Pogoń Józefów
  6. AP Ochman I
  7. Football Winners
  8. Legia Soccer Schools II
Nagrody indywidualne:
Konkurs żonglerki – Piotr Brzozowski (Football Winners)
Konkurs celności – Jakub Kawka (Pogoń Józefów)