ZAPRASZAMY NA TURNIEJ DLA ODWAŻNYCH

Zapraszamy Państwa na Turniej Dla Odważnych (dla rocznika 2012) organizowany przez UKS Żagle. Turniej odbędzie się 23 listopada w szkole Strumienie przy ul. 3 Maja 129 Józefów w godzinach 8-16.

Czeka nas niesamowita rywalizacja sportowa, świetna zabawa oraz wiele atrakcji poza boiskiem.

Tematem przewodnim turnieju jest odwaga. Jako przykład wielkiej odwagi wskazujemy na Husarię.

Gościem specjalnym będzie edukator z Fundacji „Skrzydła Chwały”, który opowie więcej o słynnej i niezwykle odważnej formacji kawaleryjskiej Rzeczypospolitej.

Ponadto czekają na zawodników gry edukacyjne, konkursy indywidualne oraz świetnie zaopatrzona kawiarenka z loterią fantową.

W turnieju wezmą udział drużyny: Sport Team, TS Falenica, Józefovia, AP Radość, KS Snajper Sośninka, AP Brychczy, UKS Sprzymierzeni oraz UKS Żagle.

Zapraszamy do kibicowania!