Witryna zrealizowana dzięki:

Bajki nasze i naszych dzieci

Bajki nasze i naszych dzieci. Wielki charytatywny Bal UKS „ŻAGLE”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do bajecznego świata zabawy w gronie sympatyków i przyjaciół naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego na WIELKI BAL CHARYTATYWNY. Odbędzie się on w sobotę 16 stycznia 2016 o g. 19:30 w Hotelu Boss – Stary Młyn, Warszawa, ul. Żwanowiecka 20.
Podczas Balu:

  • wiele bajecznych niespodzianek
  • loteria fantowa: ponad 500 losów – każdy los wygrywa, każdy kupon bierze udział również w losowaniu nagrody głównej – weekendu w apartamencie nad morzem
  • konkurs na najpiękniejsze przebranie
  • taniec z gwiazdami UKS

Koszt. To 350,00 zł od pary. Dania ciepłe serwowane w formie bufetu.
Bilety można zakupić w sekretariatach szkół w Międzylesiu lub Falenicy albo skontaktować się mailowo: biuro@ukszagle.pl

Loteria fantowa umożliwi zebranie środków na dofinansowanie Rodzin, które nie są w stanie pokryć pełnych kosztów składek miesięcznych zajęć UKS oraz kosztów zajęć PKS i UKS podczas ferii zimowych, przerwy wakacyjnej, obozów i wyjazdów.

Zachęcamy wszystkich do przebrania się w stroje rodem ze świata bajek.

 

Plakat - Charytatywny Bal UKS - 16.11