Witryna zrealizowana dzięki:

Biegowe rewelacja na mistrzostwach dzielnicy

„Nie spodziewałem się takiego sukcesu”, te słowa padły z ust wychowawcy, nauczyciela WF-u i trenera UKS-u pana Huberta Dziuby, po tym jak w ostatni poniedziałek (17.09) nasi uczniowie, Konrad Astrachancew (8c) i Patryk Pawłowski (3Ga), przekroczyli (każdy w swojej kategorii wiekowej) linie mety jako pierwsi, na dzielnicowych mistrzostwach w biegach przełajowych na dystansie 1,5 km. Na podium znalazł się też Maks Bardski (8b), który uplasował się na trzecim miejscu. Zawody, w których wystartowała reprezentacja naszej szkoły, były eliminacjami do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie spotkają się najlepsi zawodnicy z całej Warszawy. Wystartuje tam po dziesięciu najlepszych uczestników ze swojej kategorii wiekowej z każdej dzielnicy. Więc oprócz Konrada, Patryka i Maksa z naszej szkoły na zawody pojedzie jeszcze Franek Stefaniuk (7b), Krystian Nowiński (3gb) i Karol Astrachancew (3ga) oraz Iwo Pacałowski (8b). Oprócz nich w zawodach wystartowali jeszcze: Adam Kałużyński (7b), Maciej Pietrzak (7a) oraz Cyryl Ilczyszyn (3Ga).

Wszystkim biegaczom gratulujemy i życzymy powodzenia w zbliżających się zawodach, które odbędą się już 4 października, na terenie Warszawskiego AWF-u !

cof

dav