Witryna zrealizowana dzięki:

„Bokser challange”- sprawdź siłę swojego ciosu

Dzieki uprzejmości zaprzyjaźnionego Uniq Fight Clubu w naszej szkole pojawił się ‘bokser’- czyli automat mierzący siłę ciosu. Jego obecność jeszcze przed uruchomieniem wzbudziła wielki zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli.

W związku odwiedzinami rzeczonego ‘gościa’ w naszych progach informujemy, iż przez najbliższe 2 tygodnie odbywał się będzie: „Bokser Challange” czyli sprawdzian siły ciosu. Rywalizacja będzie przebiegała podczas wybranych lekcji wychowania fizycznego, na których chętni uczniowie pod opieką swojego nauczyciela będą mogli sprawdzić siłę swojego ciosu. Wyniki zapisywane będą jedynie na zajęciach WF! Będzie natomiast jeszcze możliwość serii próbnych- treningowych podczas przez obiadowych, jednakowoż wyniki w nich uzyskane będą poza konkursem.

Po dwóch tygodniach rywalizacji nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenia nagród. Każdy uczestnik naszego wyzwania otrzyma nagrodę- niespodziankę a dla 2 najlepszych uczniów z każdego rocznika (LO klasyfikowane będzie w jednej kategorii!) zorganizowany zostanie trening bokserski, który poprowadzi Mistrz Świata w kickboxingu i K1 aktualnie zawodnik federacji ACA: Radosław Paczuski.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Leave a Reply