Witryna zrealizowana dzięki:

Cykl turniejów w Konstancinie – rocznik ’08

W niedzielę 3 kwietnia odbył się pierwszy z pięciu turniejów organizowanych przez KS Konstancin. Zostaną one rozegrane w ciągu trzech miesięcy – od kwietnia do czerwca.

Pomimo pięknego słońca, niedzielne zawody zostały rozegrane w dość ekstremalnych warunkach, ze względu na wyjątkowo silny wiatr. W sumie rozegraliśmy cztery mecze, remisując w dobrym stylu trzy z nich i jeden wygrywając 6-0! Zabrakło tylko trochę szczęścia i wrócilibyśmy do domu z kompletem zwycięstw ponieważ nasi chłopcy dobrze grali i potrafili stworzyć sobie sytuacje bramkowe. W sumie udało się strzelić 12 bramek, tracąc tylko 6!

Szykujemy się powoli do drugiej części turnieju, która odbędzie się 16 kwietnia (sobota) o godz. 15:00 na boiskach KS Konstancin.

Natomiast w najbliższą sobotę (9 kwietnia) część drużyny rozegra mecz towarzyski z zespołem SF Warszawa.