Witryna zrealizowana dzięki:

„Czwartkowa piłka” dla najstarszych uczniów. Trwają zapisy!

W ostatnim czasie padają w kierunku UKS zapytania o zajęcia piłkarskie dla najstarszych uczniów urodzonych w latach 2001-2004. Odpowiadając na tę potrzebę i zainteresowanie otwieramy zapisy na „Czwartkową piłkę”. Zajęcia piłkarskie będą odbywać się w każdy czwartek w godzinach 17.30-18.30 na pięknym boisku przy ulicy Patriotów 90 (PKP Miedzeszyn). Zimą przenosimy się do hali w szkole Strumienie (Józefów).

Podczas zajęć skupimy się nie tylko nauce piłkarskich umiejętności (panowanie nad piłką, zwody), ale będzie bardzo dużo gry oraz małych turniejów. Ponadto z grupą która się zgłosi, planujemy w weekendy rozgrywać mecze towarzyskie oraz turnieje z uczniami innych szkół. Po prostu będzie się działo! A to wszystko pod czujnym okiem trenera Łukasza Sapały. Chętnych prosimy o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na biuro@ukszagle.pl Koszt udziału w zajęciach wynosi 85 zł za miesiąc.

„Czwartkowa piłka” ruszy, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób – brakuje nam jeszcze kilka osób. Prosimy o pilne zapisy.

fotadorelacji_Fotor