Witryna zrealizowana dzięki:

Grupa bokserska rośnie w siłę!

Najmłodszym dzieckiem rodziny UKS  Żagle jest sekcja sportów walki (SSW). Są to zajęcia adresowane do starszych uczniów z naszej szkoły: gimnazjalistów i licealistów. Treningi wprowadzające w arkana boksu i innych sportów uderzanych doskonale współgrają z naturalną potrzebą ruchu i rywalizacji oraz przekraczania coraz to nowych sportowych horyzontów, które wśród chłopców występują a  pasja z jaką są one prowadzone zaraża optymizmem i promocją zdrowego stylu życia.
Zajęcia proponowane przez braci Paczuskich – ludzi zawodowo zajmujących się sportami uderzanymi (i osiągających w nich międzynarodowe sukcesy!) nie tylko wzmocnią ciała czy hartują ducha ale mogą być również odskocznią czy wręcz uzupełnieniem innych trenowanych dyscyplin pomagając ożywić i UKSztałtować ‘męskiego i sportowego ducha’- tak w dzisiejszym świecie poszukiwanego!