Witryna zrealizowana dzięki:

II edycja Festiwalu Tańca UKS Żagle i Mat Dance Studio

W sobotę 4 lutego odbyła się 2 edycja Festiwalu Tańca UKS Żagle i Mat Dance Studio w szkole Strumienie. Na imprezie wystąpiło ok 400 młodych Tancerzy i Baletnic z ponad 20 szkół i przedszkoli!
Reprezentowały one: Józefów, Warszawę, Konstancin, Radzymin i Otwock. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i nagrody, a także puchar dla swojej grupy. Gościem honorowym na naszym Festiwalu była przedstawicielka patrona medialnego – Rybka Mini Mini. Dodatkowymi atrakcjami towarzyszącymi były: kawiarenka, stoisko malowania buziek, stoisko z grami i zabawami oraz fotościanka! Całe wydarzenie wypadło wspaniale, tak jak 4 reprezentujące przedszkole Strumienie grupy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Kolejna, 3 edycja – już 24 czerwca!

Zapraszamy!

festiwal-59

festiwal-114