Witryna zrealizowana dzięki:

Kadra UKS Żagle na szkoleniu

W dniach 24 i 25 lutego trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagle” brali udział w szkoleniu organizowanym przez znany na całym świecie system Coerver Coaching. Ta kompleksowa forma szkolenia piłkarskiego używana jest przez wiele topowych klubów m.in. Bayern Monachium, Real Madryt, czy też Arsenal Londyn. Nasi trenerzy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu doskonalenia techniki indywidualnej.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że system Coerver Coaching nie jest dla nas nowością. Staramy się od dłuższego czasu pogłębiać wiedzę, dzięki której będziemy w stanie dać naszym zawodnikom solidną dawkę piłkarskiej edukacji. Przybycie na to szkolenie tylko upewniło nas w przekonaniu o właściwie wybranej drodze – powiedział trener Michał Pielech.

Było to kolejne szkolenie z udziałem trenerów UKS „Żagle”. Pierwszy etap warsztatów odbył się 2 i 3 grudnia 2017 roku.

CCTC-02

CCTC-01