Witryna zrealizowana dzięki:

Międzynarodowy Turniej Judo z okazji „Dnia Niepodległości”

W piątek 11 listopada 2016 w hali widowiskowo – sportowej AKADEMII OBRONY NARODOWEJ w Rembertowie odbył się XXI Turniej Judo Dzieci z okazji święta „Narodowego Dnia Niepodległości”.
W zawodach wzięli udział judoczki i judocy urodzeni w latach: 2006-2007 i 2003-2004.
Nasz klub reprezentował Benedykt Oleszczyk (kat. wagowa 33 kg). Benio wylosował bardzo silną grupę z dwoma zawodnikami z czołówki rankingu mazowieckiego… Stoczył trzy walki przegrywając po bardzo małych błędach co dało nam świetny materiał do pracy na treningach. Zajął punktowane VII miejsce!
Natomiast w czwartek 17 listopada 2016 roku trzech zawodników sekcji Judo: Wiktor Walewski, Dominik Krauz i Benedykt Oleszczyk złożyło z wynikiem pozytywnym egzamin na wyższy stopień szkoleniowy Judo – 4 kyu (pas pomarańczowy). Do tej pory mieliśmy jeden pas pomarańczowy Marcina Glapy. „Robi się więc kolorowo”.
Jest sześć stopni szkoleniowych KYU:
6 kyu pas biały,  5 kyu żółty, 4 kyu pomarańczowy, 3 kyu zielony, 2 kyu niebieski i 1 kyu brązowy.
Teraz czekamy na pierwszy zielony pas o co nie będzie łatwo, ponieważ trzeba będzie zbierać punkty w walkach.

judo-4-benedykt-oleszczyk

judo-3-daminik-krauz

judo-2-wiktor-walewski