Witryna zrealizowana dzięki:

Mistrzostwo Wawra dla rocznika 2006

W sobotę 17 lutego chłopcy z rocznika 2006 brali udział w halowych Mistrzostwach Wawra. Mecze były bardzo emocjonujące, padało dużo bramek i każdy z chłopców uczestniczących w turnieju miał powody do zadowolenia, gdyż grania było co nie miara.

Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Grały ze zmiennym szczęściem, ale najważniejsza była możliwość rywalizacji z innymi zespołami z regionu.

Ostatecznie zwyciężył zespół UKS Żagle, pokonując w finale rywala „zza miedzy” Zwar Warszawa 4:3.

Finał stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny wspierane głośnym dopingiem stworzyły niesamowity spektakl. Nasi zawodnicy sprawili trenerowi, rodzicom i samym sobie prawdziwy horror. Z wyniku 0:3 podnieśli się i zwyciężyli 4:3. Może nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 4 bramki zdobyliśmy w ostatnich 3 minutach spotkania.

Dodatkowo nasz zawodnik Michał Wróblewski został królem strzelców.

Wielkie brawa i gratulacje wszystkim dzielnym piłkarzom!!

Ogromne podziękowania dla sponsorów, rodziców i wszystkich, którzy zaangażowali się w działalność kawiarenki. Dziękujemy!

2006-ZAGLE02

2006-ZAGLE01