Witryna zrealizowana dzięki:

Najmłodsi “Żaglowcy” na mistrzostwach Deichmanna!

Miniony weekend to druga kolejna rozgrywek turniejowych pod patronatem stowarzyszenia Kocham
Sport!

Drużyna UKS Żagle, która dzielnie przywdziewa barwy reprezentacji Brazylii, miała okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle bardzo wymagających przeciwników. “Żaglowcy” w trakcie dwóch kolejek ligowych rywalizowali m.in. z reprezentacją Polski, Portugalii i Hiszpanii. – W każdym spotkaniu widać ogromną pasję i satysfakcję na twarzach chłopców. W ich poczynaniach boiskowych coraz więcej jest elementów przypominających poważną grę! Nie brakuje pięknych goli, ładnych dryblingów i fantastycznych parad bramkarskich. Taka forma rywalizacji, to świetna motywacja dla młodych sportowców – powiedział trener Michał Bruździak.

BRAZYLIA-U7