Witryna zrealizowana dzięki:

Nowa postać w Przedszkolnym Klubie Sportowym – witamy na pokładzie!

Przedszkolny Klub Sportowy nawiązał współpracę ze szkołą „Radość Tańca”, a nowa prowadząca – Pani Paulina Kroplewska – Kurach dołączyła do grona trenerów naszego klubu. Radość Tańca to szkoła tańca, która od kilku lat z powodzeniem organizuje zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży ze szkół Strumienie i Żagle.

Pani Paulina to dyplomowany instruktor tańca z wykształceniem pedagogicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Swój warsztat taneczny szlifowała w warszawskiej Szkole Baletowej, a później jako tancerka, a także instruktor grup dziecięcych, młodzieżowych i studenckich Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”. Laureatka wielu turniejów tańców polskich w formie towarzyskiej.

Pani Paulina poprowadzi zajęcia z grupą baletowych Koników, które do tej pory miały zajęcia w środy w godzinach 13:35 – 14:20. Począwszy od bieżącego tygodnia, zajęcia będą odbywać się w czwartki, w tych samych godzinach.

Pani Paulinie życzymy owocnej pracy z najstarszymi baletnicami.

PKK-balet