Witryna zrealizowana dzięki:

OFERTA ZAJĘĆ UKS NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zajęć UKS na rok szkolny 2021/2022, która obejmuje następujące sekcje:

FALENICA (klasy 0-3)

• Integracja sensoryczna (zajęcia grupowe)
• Integracja sensoryczna (zajęcia indywidualne)
• Judo
• Piłka nożna
• Pływanie (poziom początkujący i poziom średniozaawansowany)
• Szachy
• Szermierka

Zajęcia dla Falenicy rozpoczynają się już 1 września i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia pływania- pierwsze odbędą się 6 i 8 września.

Zajęcia integracji sensorycznej i pływania mają ograniczoną liczbę miejsc. Zajęcia te wystartują jeśli zbierze się minimalna liczba chętnych. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu ( biuro@ukszagle.pl ) w celu zapisania na listę rezerwową.

MIĘDZYLESIE

• Klub biegacza (dla klas 7-8 SP i LO)
• Koszykówka (dla klas 4-8 SP i LO)
• Piłka nożna (dla klas 4-7)
• Pływanie (dla klas 4-8 SP i LO)
• Tenis stołowy (dla klas 4-8)
• Trening funkcjonalny (dla klas 8 SP i LO)
• Szachy (dla klas 4-7)

Zajęcia dla Międzylesia startują 6 września i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia koszykówki, które wystartują od 13 września.

Na zajęcia pływania jest ograniczona ilość miejsc. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu (biuro@ukszagle.pl) w celu zapisania na listę rezerwową.

Zapisy na zajęcia: [KLIK]

Regulamin zajęć: [KLIK]