Witryna zrealizowana dzięki:

Orientacja na Mamę – II edycja imprezy sportowej dedykowanej dla Mam z dziećmi

To już wiosna, a więc to również czas na II edycję rodzinnego marszu „Orientacja na Mamę”. To wydarzenie dla całych rodzin (mamy, taty, dzieci), choć warunkiem koniecznym do startu jest udział Mamy. Odbędzie się ono w sobotę 13 kwietnia 2019 r. Ci którzy byli z nami w zeszłym roku już wiedzą, że mogą liczyć na dobrą zabawę z nutą rywalizacji w tle.

Do przejścia jest trasa pełna punktów zaznaczonych na przygotowanej przez nas mapie Międzylesia.

Celem każdej drużyny jest dopasowanie fotografii do rzeczywistych miejsc znajdujących się w punktach zaznaczonych na mapie. Stopień trudności jest zróżnicowany co zapewnia dobrą zabawę zarówno dla dzieci w każdym wieku jak i dorosłych. Wiek dzieci nie jest ograniczony a trasa tak poprowadzona aby można było poruszać się z wózkami.

Informacje szczegółowe:

Data: 13 kwietnia 2019 r.
Godziny: 10:00 – 13:00
Miejsce: Międzylesie, start i meta na terenie Szkoły Żagle w Międzylesiu
Wpisowe: 20,00 zł od drużyny
Drużyna składa się z Mamy i minimum jednego dziecka bez ograniczeń wiekowych. Do uczestnictwa zapraszamy również Ojców, ale cała drużyna musi przejść przez wszystkie punkty bez rozdzielania się.
Nagrody: dla wszystkich startujących dzieci przewidziane drobne upominki, dla najlepszych drużyn puchary i nagrody rzeczowe

ZGŁOSZENIA: Formularz zgłoszeniowy OnM

REGULAMIN: [KILK]

ONM_2019_plakat-1