Witryna zrealizowana dzięki:

Początek meczów rewanżowych rocznika 2007

Drukarz III Warszawa 2 : 4 (1 : 2) UKS Żagle

Początek października, to początek spotkań rewanżowych dla drużyny UKS Żagle 2007. Pierwszym przeciwnikiem, który chciał “napsuć krwi” drużynie z Międzylesia był warszawski Drukarz. W niedzielne piękne popołudnie oba zespoły spotkały się w urokliwym Parku Skaryszewskim, aby zmierzyć się w szóstej kolejce rozgrywek ligowych. Od początku spotkania przewagę na boisku miała drużyna “Żagli”. Dość nieoczekiwanie pierwszą bramkę zdobyli jednak gospodarze. Po stałym fragmencie gry futbolówkę niefortunnie skierował do swojej bramki jeden z zawodników UKS-u. Stracony gol zadziałał na gości bardzo motywująco! Od tego momentu na płycie boiska popularnego “Wembley” istniała tylko jedna drużyna. Po szybkich, składnych i widowiskowych akcjach zawodnicy “Żagli” zdołali zdobyć cztery bramki, na które przeciwnik odpowiedział tylko jednym trafieniem. Istotny jest również fakt, że w tym spotkaniu swoje umiejętności mogło sprawdzić aż szesnastu zawodników złocisto-bordowych!

PKS Radość 2 : 4 (0 : 0) UKS Żagle

Kolejne spotkanie to derbowy pojedynek z PKS-em Radość. Po wrześniowym remisie oba zespoły chciały dopisać do swojego dorobku trzy punkty! Początek spotkania to ostrożne działania z obydwu stron. Zarówno gracze UKS-u, jak i Radości nie chcieli narażać się na szybkie ataki przeciwnika. Solidna obrona i konsekwentna gra spowodowała brak sytuacji bramkowych. Po zmianie stron do śmiałych i odważnych ataków ruszyła drużyna “Żagli”. Na efekty nie trzeba było długo czekać! Goście w ciągu 20 minut gry zdołali strzelić trzy bramki, czym podsumowali swoją dominację na boisku. Na koniec spotkania potrafili jeszcze dołożyć trafienie, które mogło w stu procentach zamknąć ten mecz. Mogło, ale nie musiało! W doliczonym czasie gry gospodarze po strzałach z rzutu wolnego i szybkiej akcji oskrzydlającej zdołali wlać odrobinę nadziei w serca zgromadzonych kibiców zielono-białych! Na więcej jednak zabrakło już czasu i to UKS Żagle mógł świętować kolejne zwycięstwo w lidze!

Zagle2007