Witryna zrealizowana dzięki:

Poczynania piłkarzy UKS w miniony weekend

UKS Żagle’04 4:1 Real Football Academy

Za nami inauguracja rozgrywek. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy w Karczewie. To było nasze pierwsze wyście na zewnątrz, więc chłopcy jeszcze nie byli przyzwyczajeni do czucia przestrzeni. Pierwsza połowa była bardzo solidna. Pokazaliśmy naszą piłkarską wyższość. Z drugiej połowy nie jestem już tak zadowolony. Graliśmy zbyt chaotycznie, a momentami leniwie. Możemy być zadowoleni z wyniku, ale gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Bierzemy się dalej do pracy – powiedział trener Mateusz Nagórski.


Dodatni bilans rocznika 2007 w I kolejce

W pierwszej kolejce spotkań ligowych zespół z rocznika 2007, który w lidze MZPN reprezentują dwie drużyny, uzyskał dodatni bilans: 13 strzelonych do 10 straconych bramek. W V lidze pokonaliśmy zespół Wilgi Garwolin 11 – 2, natomiast w VI lidze musieliśmy uznać wyższość ATP Warszawa, przegraliśmy 2 – 8.