Witryna zrealizowana dzięki:

PODSUMOWANIE FUTBOLOWYCH FERII DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Za nami Futbolowe ferie dla Przedszkolaków! W pierwszym tygodniu ferii w dniach 10-14 lutego odbyły się zajęcia piłkarskie skierowane dla Wiewiórek i Koników podczas dyżuru opiekuńczego w ferie zimowe. Podobnie jak w ubiegłych latach zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Grupa 15 zawodników i zawodniczek bardzo aktywnie brała udział w zajęciach. Mimo upływających dni zaangażowanie dzieci było na wysokim poziomie.

-Każdy dzień to była piłkarska przygoda. W treningu wpleciona była pewna historia baśniowa, w której dzieci pokonywały przeszkody przy użyciu umiejętności techniki piłkarskiej oraz sprawności ogólnej. Oczywiście na koniec nie zabrakło meczów piłkarskich, w których uczyliśmy się podstawowych zasad gry w piłkę nożną oraz niezależnie od rezultatu końcowego liczy się 100% zaangażowania w mecz – powiedział trener Mateusz Szymański.

 

Leave a Reply