Witryna zrealizowana dzięki:

Puk! Puk! Kto tam? NIEPODLEGŁOŚĆ!!!

Wielkimi krokami zbliża się turniej UKS Żagle dla rocznika 2009. W sobotę 10 listopada w godzinach 8.00-17.00 w szkole STRUMIENIE piłkarscy „wojownicy” podejmują wielkie wyzwanie fizyczne, i psychiczne: do rozegrania będzie wiele meczów i na każdy trzeba wyjść bardzo skupionym. Podczas meczów każda bramka jest dla „Niepodległej”. Może na uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości uda się nam zdobyć STO bramek?

Oprócz zmagań na boisku, każda drużyna będzie mogła uczestniczyć w grze edukacyjnej. W tym roku, także organizujemy loterię fantową, gdzie za symboliczną kwotę będzie można kupić los. Na zakończenie turnieju wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma cenną nagrodę. Przewidujemy także małą pogadankę dla naszych małych piłkarzy o Niepodległej Polsce.

Serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania! – mówi Tomasz Tryk, trener UKS Żagle R2009 oraz organizator Niepodległościowego Turnieju Piłki Nożnej.

TN2018-NET