Witryna zrealizowana dzięki:

Relacja z obozu w Miechowie - cz. III

Relacja z obozu w Miechowie – cz. III

To już nasza ostatnia relacja ze studia w Miechowie, jutro wracamy do domu. Chłopcy chętnie zostaliby kilka dni dłużej, ale stęsknieni Rodzice chyba nie wytrzymaliby tej rozłąki.
Wracając do wydarzeń z ostatnich dni.
W czwartek, jak zwykle po śniadaniu odbyły się jednostki treningowe, które ze względu na pogodę zostały przesunięte na godziny bardzo poranne.
W ciągu dnia, chłopcy mogli się schłodzić w basenie, a pod wieczór została rozegrana faza wstępna naszego turnieju obozowego. W turnieju biorą udział wszyscy zawodnicy z roczników `04, `05, `06 i `07. Dzisiaj natomiast odbędzie się faza finałowa turnieju, w której to, zespoły zmierzą się ze sobą w trzech grupach: ZŁOTEJ, SREBRNEJ i BRĄZOWEJ. Chłopcy właśnie wybiegają na boisko.
W piątek drużyny `04 oraz `05 rozegrały kolejne mecze sparingowe z lokalnymi rywalami. Tym razem zanotowaliśmy jedną porażkę i jedno zwycięstwo. Zarówno trener Tryliński jak i Nagórski, byli zadowoleni z gry swoich podopiecznych.
Dzisiaj chłopcy kolejny raz, dzielnie pracowali na porannym treningu. Przed obiadem był oczywiście jeszcze czas na pracę własną, a po posiłku czas na wypoczynek. Teraz, tak jak wspomnieliśmy, rozpoczyna się nasz obozowy turniej.
Wieczorem czeka nas podsumowanie obozu oraz wręczenie nagród, a jutro czas się pakować.