Witryna zrealizowana dzięki:

Relacja z pokazu baletu – występ dziewczynek z Wiewiórek

W piątek 18 maja nasze baletnice z grupy Wiewiórek zaprezentowały się w pokazie baletowym przed swoimi rodzicami, a także przed kolegami i koleżankami oraz nauczycielkami przedszkola. Dziewczynki pokazały kilka ćwiczeń z lekcji baletowej, a także układy i zabawy baletowe. Małe baletnice zostały przygotowane przez panią Paulinę Kroplewską-Kurach (ze szkoły CHASSEE – Radość Tańca), która jest bardzo dumna z postępów swoich uczennic. Dziękujemy za dużo pozytywnych opinii o występie dziewczynek, cieszymy się, że podobał się on widowni. A już niedługo pokazy kolejnych grup Przedszkolnego Klubu Sportowego podczas Święta Strumieni – 9 czerwca. Już teraz serdecznie zapraszamy!

18-05-2018_DSC0371 (2)- balet Wiewiórki

18-05-2018_DSC0418 (2)- balet Wiewiórki