Witryna zrealizowana dzięki:

Relacje z weekendu – UKS Żagle 04/05

UKS Żagle ’04/05 3:6 London United FC

Zespół London United FC przyjechał do Polski, aby rozegrać kilka spotkań towarzyskich. Polacy z Wysp podczas swojego pobytu rozegrali mecze m.in. z Polonią Warszawa, GKS Tychy, Rakowem Częstochowa, a także…UKS Żagle. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość rozegrać ciekawe spotkanie z bardzo dobrze zorganizowanym rywalem. Nasi goście wysoko postawili nam poprzeczkę i zasłużenie zwyciężyli – powiedział trener Mateusz Nagórski.

UKS Żagle ’05 4:4 KS LAS

W sobotnie południe spotkaliśmy się na meczu towarzyskim z KS LAS. Początkowo brakowało nam szczęścia i precyzji przy wykończeniu akcji. Inaczej było w przypadku naszych rywali, którzy wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Walczyliśmy jednak do końca i udało się ostatecznie zremisować, m.in. dzięki trzem golom Grześka Rydzika. Ozdobą spotkania była akcja Stasia Puławskiego, który okiwał przeciwnika zwodem „elactico” zakładając przy tym siatkę. Podobną kiwką popisał się ostatnio Cristiano Ronaldo w meczu Real z Espanolem – powiedział trener Mateusz.

UKS Żagle ’04/05 6:0 UKS G-81 Bemowo

W drugim spotkaniu ligowym nie daliśmy szans zespołowi z Bemowa. Od początku zdominowaliśmy naszych przeciwników. Cieszymy się z drugiego z rzędu zwycięstwa – powiedział trener Mateusz.