Seria zwycięstw rocznika 2006

Chłopcy z rocznika 2006 zainaugurowali rozgrywki MZPN w roku szkolnym 2016/17. W rundzie jesiennej występują na III szczeblu rozgrywek.

W pierwszym swoim meczu pokonali swoich rówieśników z Ursusa Warszawa – 9:1.

Był to dobry mecz w naszym wykonaniu, dużo ciekawych akcji, pięknych bramek i co najważniejsze dużo radości z tego co robimy – relacjonuje trener Grzegorz.

Natomiast w zeszłą sobotę gościliśmy na Mokotowie, gdzie zagraliśmy z miejscową Gwardia Warszawa.

Mecz odbył się przy pięknej słonecznej pogodzie, w przyjaznej atmosferze. Do dobrych warunków pogodowych dostosowali się nasi młodzi piłkarze,którzy pewnie pokonali zespół Gwardii 15:1.

Cieszy skuteczna i efektowna gra, chociaż cały czas jest kilka rzeczy do poprawy. Robimy kolejny kroczek do gry w wyższej lidze. Ten rok zapowiada się ciekawie – podsumował trener Grzegorz.