Witryna zrealizowana dzięki:

Środowe treningi techniki piłkarskiej

Za nami dokładnie 10 zajęć nowej inicjatywy sekcji piłkarskiej, która od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Na treningach chłopcy poznają nowe zwody i zwroty, poprawiają czucie i kontrolę piłki, doskonalą technikę prowadzenia piłki oraz grę 1×1, 2×2.

Przygotowując środowe treningi trenerzy inspirują się metodą Coerver Coaching. Coerver Coaching to znany od ponad 30 lat system szkolenia z którego korzystają najlepsze akademie piłkarskie na całym świecie (m.in. Bayern Monachium, Arsenal Londyn czy Newcastle United, a wychowankami systemu są m.in. Aryen Robben czy Gareth Bayle.

W okresie zimowym trenujemy na hali w Strumieniach. Zapisy wciąż trwają. Wszystkich piłkarzy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na szlifowanie swoich piłkarskich umiejętności na środowych treningach techniki, gorąco zapraszamy.

trening_techniki_ukszagle