Witryna zrealizowana dzięki:

Szachowa Otwarta Liga Mazowiecka

W ubiegłą niedzielę UKS Żagle był organizatorem zjazdu Otwartej Ligi Mazowieckiej. Odwiedziło nas siedem drużyn z różnych zakątków naszego województwa. Nasza drużyna jest zdecydowanie najmłodsza bo w lidze grają głównie dorośli. Mimo tego, oprócz doświadczenia naszym zawodnikom udało się zdobyć również kilka punktów. W poprzednich meczach jeden remis i jedną wygraną odnotował Antoni Góral, oraz pół punktu wywalczył Aleksander Pogorzelski. W ostatniej rundzie naszej drużynie udało się zremisować mecz 2-2 dzięki zwycięstwom Franciszka Trzeciaka i Aleksandra Lukoska. Podczas zawodów uruchomiona była kawiarenka, z której dochód zasili zakup książek do szachowej biblioteki.

Dziękujemy mamom, Pani Justynie Lukosek, Barbarze Trzeciak i Joannie Góral za pomoc.
Do końca ligi pozostały jeszcze 4 rundy, na kolejny zjazd wybieramy się 29.01. do Puszczy Mariańskiej.