Witryna zrealizowana dzięki:

Szachy w Międzylesiu

Szachy to królewska gra, która dostarcza rozrywki, rozwija wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i przewidywania, trenuje pamięć, spostrzegawczość i cierpliwość. Jest to również doskonała forma spędzania wolnego czasu. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach nauki gry w szachy. Zajęcia odbywają się w różnej formie miniturniejów, zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem również komputerów oraz internetu. Od października wystartuje otwarta grupa dla zaawansowanych od III kategorii szachowej. Zajęcia prowadzi doświadczony trener z tytułem Mistrza Międzynarodowego w szachach Daniel Frączek. Nie zmarnuj szansy i już dziś zapisz się na zajęcia! Trenujemy w budynku szkolnym w Międzylesiu w każdy czwartek w godzinach: 15.30 – 17.00 w sali 203, II piętro. 27 września odbędą się zajęcia pokazowe. Zapraszamy!

szachy002

szachy001