Witryna zrealizowana dzięki:

SZKOLENIE MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW

W dniu 12 marca w Szkole STRUMIENIE (Józefów, ul. 3 maja 129) w godzinach 16.00–19.00 odbędzie się szkolenie organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Szkolenie będzie dotyczyło intensywności treningu i przewidziane jest przede wszystkim dla trenerów z okolicznych powiatów, ale nie tylko. Mile widziani są również nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas 6–8 oraz Liceum. Szkolenie poprowadzą trenerzy AMO PZPN: Maciej Anglart i Michał Kaleta. Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności u trenera Mateusza Nagórskiego, koordynatora sekcji piłki nożnej UKS Żagle na e-mail mateusz.nagorski@ukszagle.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: SZKOLENIE MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW

 

Leave a Reply