Witryna zrealizowana dzięki:

Towarzyskie mecze 2008 i 2010

UKS Żagle’08  11:5  Polonia Warszawa

To nasz kolejny pojedynek z zespołem z Konwiktorskiej – naszym najczęstszym rywalem. Mecze z Polonią to zawsze dobre spotkania. Podobnie było i tym razem. Obie drużyny grały bardzo dobrze, stwarzając sobie wiele sytuacji do strzelenia gola. Mecz był zacięty i dość wyrównany, choć wynik tego nie oddaje. Pierwsi strzeliliśmy gola, potem prowadzenie objęła Polonia i tak cios za ciosem. Zadecydowała końcówka, w której poczuliśmy się trochę pewniej i wyszliśmy na zdecydowane prowadzenie – powiedział po meczu trener Michał Pielech.


 

UKS Żagle’10  6:8  Akademia Piłkarski Talent

Na tym etapie dopiero zaczynamy przygodę z rywalizacją z innymi zespołami. Dla chłopców, którzy dziś zagrali to było pierwsze takie wydarzenie. Przede wszystkim ma to być dla nich radość i przygoda. Gratuluję wszystkim, którzy dziś wyszli na boisko i stanęli do walki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Miłosz Filochowski – strzelec wszystkich bramek dla naszej drużyny – powiedział po meczu trener Michał Pielech

fullsizerender-16

fullsizerender-15