Witryna zrealizowana dzięki:

Turniej dla Odważnych 2015 – zapowiedź

W najbliższą sobotę, 21 listopada, UKS Żagle będzie gospodarzem kolejnej edycji Turnieju dla Odważnych, którego celem, poza oczywistymi rozgrywkami piłkarskimi, jest również pokazywanie dzieciom jak cenną wartością jest odwaga – nie tylko na boisku, ale również poza nim. W związku z tym, między meczami, każdy z zespołów weźmie udział w grze edukacyjnej „Próba odwagi”, przygotowanej specjalnie na tę okazję przez trenerów UKS Żagle.

W tegorocznej edycji turnieju wystąpią zawodnicy urodzeni w 2008 roku i młodsi. Na boisku będzie można zobaczyć w akcji takie zespoły jak Polonia Warszawa, Szkoła Futbolu Warszawa, Warszawska Akademia Piłki Nożnej oraz inne. Turniej rozegrany zostanie w hali szkoły STRUMIENIE w Józefowie, start o godz. 8:30.

Zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych zawodników oraz gości.