Witryna zrealizowana dzięki:

Turniej Świętego Józefa – relacja z turnieju rocznika 2009

W sobotę 17 marca chłopcy z rocznika 2009 brali udział w turnieju ŚW JÓZEFA. Na pokład naszej piłkarskiej braci dotarło 8 znakomitych drużyn. Naszego honoru broniło dwie drużyny. Cały turniej odbywał się pod hasłem „fair play” . Chłopcy podczas meczu wykazywali wiele zachowań, które w 100% procentach odnoszą się do tego hasła. Lecz pamiętajmy być”fair play” to nie tylko chodzi o zachowania na boisku lecz o zachowanie się w zgodzie ze sobą cały czas. Z trenerami z wszystkich drużyn przyznaliśmy statuetkę zawodnika „fair play” dla chłopca z drużyny Gwardia Warszawa, który odnalazł złoty łańcuszek i niezwłocznie oddał go do swojego trenera dzięki czemu mogliśmy odnaleźć właściciela zguby. Nasze turnieje to nie tylko mecze piłki nożnej. Chłopcy mogli wziąć udział w konkursach indywidualnych, mogli sprawdzić swoje umiejętności nabyte w dotychczasowych treningach. Była także przeprowadzana gra edukacyjna, na której poruszany był temat ” jak w życiu codziennym można być fair play”. W przerwie między podliczaniem punktów czas dla nas poświęcił Pan Marek Citko, który opowiadał chłopcom o fair play i o wielu zasadach jakie warto u siebie rozwijać aby być nie tylko dobrym piłkarzem ale także wartościowym człowiekiem Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom mojego rocznika, którzy na każdym kroku wspierali mnie w organizacji turnieju. Gdyby nie oni nie udało by się przygotować tak świetnego turnieju .Po zaciętych meczach klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:

1. Najlepszy zawodnik – Adam Klementowicz (Naprzód Skórzec)
2. Najlepszy bramkarz – Tomasz Garusiński (Gwardia Warszawa)
3. Zawodnik fair-play – Mateusz Chaliński (Gwardia Warszawa)
4. Konkurs strzałów – Stanisław Kneć (UKS Iskry)
5. Żonglerka – Aleksander Filochowski (UKS Żagle)

Puchary:
1. Liga Europy – UKS Żagle II
2. Liga Mistrzów – Gwardia Warszawa
3. Puchar Fair-play – Iskry Wrocław

unnamed(4)unnamed(5)