Witryna zrealizowana dzięki:

Udana inauguracja wiosny dla Żagli ‘04

W minioną sobotę ruszyła runda wiosenna Mazowieckiej Ligi Piłki Nożnej – U11.
Naszym pierwszym przeciwnikiem po długiej przerwie zimowej był Vulcan Wólka Mlądzka.
Piękna słoneczna pogoda pozwoliła na stworzenie dobrego widowiska.
Nasi chłopcy mieli dużą przewagę, grali mądrze piłką , czego efektem były szybko strzelone bramki.
Taka sytuacja pozwoliła nam grać bardzo spokojnie i na wysokim luzie, a na efekty nie trzeba było długo czekać.
Mimo bardzo ambitnej postawy chłopców z Wólki Mlądzkiej mecz zakończył się naszym zwycięstwem 15:3.
Na pochwały zasługuje cały zespół, który od pierwszej do ostatniej minuty realizował założenia nakreślone przez trenera.
Warto dodać, że w spotkaniu wzięło dwóch chłopców z rocznika 2006 – Błażej Malesza i Oscar Lipka. Obaj zaprezentowali się bardzo korzystnie.
Zarówno Błażej jak i Oscar nie bali się pojedynków jeden na jeden, często brali udział w akcjach kombinacyjnych, a Oscar wpisał się na listę strzelców, zdobywając jedną z bramek. Wielkie brawa!
W sumie mecz należy uznać do bardzo udanych, chłopcy coraz częściej przekładają pracę, którą wkładają na treningach w mecz, co jest bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość.
Kolejne emocje już w najbliższą niedzielę. Tym razem jedziemy do Celestynowa na mecz z Borem Regut.