Witryna zrealizowana dzięki:

UKS Żagle 08 na turnieju w Rembertowie

W sobotę 4 marca, zespół rocznika 2008 UKS Żagle wziął udział w turnieju organizowanym przez UKS przy Akademii Sztuki Wojennej. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów z Warszawy i okolicznych miejscowości. Nasz zespół w grupie eliminacyjnej zajął drugie miejsce (dwa zwycięstwa i jedna porażka) i trafił do grupy FINAŁ B, w którym to jeden mecz wygraliśmy, jeden zremisowaliśmy i jeden – dość nieszczęśliwie – przegraliśmy.

Początek turnieju mieliśmy bardzo dobry, wygrywając wysoko dwa pierwsze spotkania. W grupie finałowej rozegraliśmy trzy bardzo trudne i wyrównane mecze, wyniki zresztą dość dobrze to oddają: 1-0, 1-1 oraz 0-1. W kilku sytuacjach zabrakło koncentracji, bo szanse na strzelenie większej ilości bramek były. Na wyróżnienie zasługuje Stefan Bojemski, który strzelił 6 goli w sześciu meczach i prawie został królem strzelców. Ostatecznie nagrodę zdobył zawodnik z tą samą liczbą bramek, ale grający w FINALE A. Teraz już powoli myślami jesteśmy przy Turnieju Św. Józefa, który będzie dużym wydarzenie dla całej drużyny – powiedział po turnieju trener Michał Pielech

FullSizeRender 19

FullSizeRender 15

Leave a Reply