Witryna zrealizowana dzięki:

V Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej – 19 listopada

„Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo!”

98 lat temu po ponad 120 latach Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji zapraszamy wszystkich rodziców naszej szkoły, rodzeństwo, rodzinę bliższą i dalszą, kibiców UKS Żagle na wielowymiarowe wydarzenie. W czasie rywalizacji na boisku, gry edukacyjnej, wykładu przedstawiciela Muzeum Niepodległości, chcemy przybliżyć historię odzyskania przez Polskę tak długo wyczekiwanej Wolności.

W turnieju głównym na przeciw siebie staną chłopcy naszej szkoły z klas II, którzy utworzą 3 drużyny oraz Drukarz Warszawa I, Drukarz Warszawa II, SEMP Ursynów, UKS Skrzydła Poznań, Akademia Piłkarska Radość, PKS Victoria Zerzeń, APJŁ Wawer.

Startujemy o godzinie 8.10 w hali szkoły STRUMIENIE. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!!!

ntpn-2016-plakat


Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej to jedno z wydarzeń programu „Sport i nowoczesny patriotyzm – budowanie wspólnoty młodych Polaków”, który może być realizowany dzięki wsparciu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Dziękujemy!

sinp_baner_net