Witryna zrealizowana dzięki:

Warto się nagimnastykować

Minęło już półtorej miesiąca zajęć Gimnastyki Korekcyjnej. Cieszymy się, że dzieci miały okazję przez ten czas pracować intensywnie nad kształtowaniem nawyku prawidłowej postawy, eliminowaniem czynników, które mogą pogłębiać i utrwalać istniejące zaburzenia, nauczyć się podstawowych ćwiczeń do powtórzenia w domu. Nadal istnieje możliwość zapisania dzieci na zajęcia do p. Agnieszki Świątek – fizjoterapeuty z 22 letnim doświadczeniem. Przed zapisem istnieje możliwość indywidualnej diagnozy fizjoterapeutycznej swojego dziecka, połączonej ze wstępną diagnozą integracji sensorycznej oraz diagnozą wad postawy. P. Agnieszka będzie dostępna przed lub po zajęciach, jednakże na taką konsultację należy zapisać się wcześniej drogą mailową – biuro@ukszagle.pl