Witryna zrealizowana dzięki:

Weekendowe zmagania piłkarzy 2008 i 2010

W miniony weekend (28 i 29 stycznia) roczniki 2008 i 2010 UKS Żagle rozegrały mecze towarzyskie.

UKS Żagle 2008-I – KS Konstancin 10:4
Mecz rozegraliśmy na świetnym boisku ze sztuczną trawą, co było dużą wartością podczas zimowego okresu treningowego. Od początku nasi chłopcy kontrolowani spotkanie, głównie dlatego, że wygrywaliśmy pojedynki w środkowej strefie boiska. Dzięki temu udało się też stworzyć dużo sytuacji do strzelenia gola. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje Antek Grudzień, który w tym meczu strzelił 7 goli! – podsumował trener Michał Pielech

UKS Żagle 2008-II – KS LAS 1-12
To był mecz z bardzo dobrze grającym przeciwnikiem, i co warto zaznaczyć z rocznika 2009! Było to zasłużone zwycięstwo rywala, ale nam zabrakło trochę szczęścia w kilku sytuacjach. Z bardzo dobrej strony zaprezentowało się dwóch naszych Wojtków: Blankiewicz i Bardski. Ich waleczność i nieustępliwość dała drużynie bardzo dużo – podsumował trener Michał Pielech

UKS Żagle 2010 – PKS Radość 19-2
Dzisiaj nasz zespół nie dał żadnych szans rywalom z Radości. Chłopcy grali zdecydowanie, pewnie i skutecznie. Było to ich święto – cała drużyna wraz z kibicami cieszyła się z każdej bramki. Takie doświadczenie buduje i scala drużynę. Wysokie morale przydadzą się w następnym tygodniu, podczas pierwszego turnieju w tym sezonie – podsumował trener Michał Pielech