Witryna zrealizowana dzięki:

Wyjazd Klubu Żeglarskiego – Ryn 2015

Wyjazd Klubu Żeglarskiego – Ryn 2015

Na dłuższy czerwcowy weekend Klub Żeglarski wybrał się na Mazury, a dokładniej do Rynu. Pojechaliśmy głównie, aby szlifować swoje umiejętności żeglarskie, ale również był to czas integracji między sobą, a czasem kontemplowania pięknych krajobrazów mazurskich. Pogoda dla żeglarza była wyśmienita, szczególnie drugiego dnia, kiedy to wiało 3-4 w skali Beauforta, co w zupełności wystarczyło, aby trochę poszaleć na OMEGACH. Jedna załoga natomiast przerzuciła się na dobrze znaną, starszym stażem żeglarzom jednostkę, czyli D-Ztę. Na koniec wyjazdu odwiedziliśmy jeszcze port w Giżycku oraz przyjrzeliśmy się z bliska niesamowitej konstrukcji mostu obrotowego (najstarszy tego typu, będący wciąż w użyciu, most w Europie).
Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy wiatru w żaglach i w Żaglach od nowego sezonu!