Witryna zrealizowana dzięki:

Zapraszamy na RIO – Rodzinne Igrzyska Orszakowe

W tym roku zawody „Ojcowie na Start” zostaną uzupełnione o nową imprezę rodzinną, na którą zapraszamy wszystkich uczestników wyścigu, osoby towarzyszące, jak również te rodziny, które nie biorą udziału w rowerowej rywalizacji. Na terenie Szkoły „Żagle” przy ul. Pożaryskiego 28 odbędą się Rodzinne Igrzyska Orszakowe – RIO, które mają na celu zachęcić rodziny do kreatywnego spędzania czasu. Okazją do tego będą różnorodne zadania i gry, promujące indywidualne zdolności i odkrywające nowe talenty. Wyzwania te będą łamać schematy, czasem bawić do łez, a niekiedy wzruszać i poruszać. Konkurencje będą nawiązywać do trzech wartości: Prawdy, Dobra i Piękna. Każda rodzina otrzyma paszport RIO, w którym będzie gromadzić punkty za poszczególne zadania. Zjednoczeni w celu zdobycia odpowiedniej ilości punktów członkowie rodziny, mają szansę zbliżyć się do siebie, czuć się współodpowiedzialni za zadanie, potrzebni i zaangażowani.

RIO rozpocznie się o godzinie 12.00, rywalizację zakończymy około godziny 14.00, kiedy to zaprosimy wszystkich na rozdanie cennych nagród. Wstęp wolny, rejestracja na miejscu. ZAPRASZAMY!