Witryna zrealizowana dzięki:

ZIMOWISKO SZKOLNE 2019

Zimowisko jest skierowane dla uczniów klas 0-3. Będzie to 5 dni wypoczynku w pięknym domu wczasów dziecięcych gdzie każdego dnia będziemy korzystać z basenu, hali sportowej,choć nie tylko. W salach wyposażonych w multimedia czy bilard odbywać się będą spotkania plastyczne, dyskusyjno-tematyczne czy modlitewne. Teren ośrodka jest też dobrze przygotowany na różne formy rekreacji dla młodych, zwłaszcza w okresie zimy, warto mieć ze sobą łopatkę jabłuszko ślizg czy ślizgacz śnieżny, sanki też można będzie przewieźć w autokarze. 

Atrakcji będzie dużo ale to już informacje dla zainteresowanych.

Jeśli chodzi o miejsca na zimowisku, to jest ich konkretna liczba i tu brana pod uwagę będzie data zgłoszenia syna. 

Zapisy proszę kierować pod adresem: marcin.janikowski@sternik.edu.pl, wszelkie pytania również proszę kierować pod ten e-mail.

ZimowiskoSzkolne2019