Witryna zrealizowana dzięki:

„Złoty” rocznik ’06 na turnieju w Halinowie

W minioną sobotę chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w turnieju halowym w pobliskim Halinowie. Wystąpiło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Graliśmy w drugiej grupie gdzie rozegraliśmy 5 meczów z czego 4 wygrane, jeden remis i pewny awans do fazy pucharowej turnieju z pierwszego miejsca. Tam również odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo, za co nagrodą była gra w półfinale. Przeciwnikiem był silny zespół UKS 6 Mińsk Mazowiecki,ale tego dnia na naszą drużynę nie było mocnych. Pewne zwycięstwo 2:0 i upragniony finał stał się faktem. Tam już na nas czekał zespół gospodarzy Młode Orły Halinów, z którym spotkaliśmy się w fazie grupowej i jako jedyna drużyna „urwała” nam punkty strzelając nam jedyną bramkę.
Dlatego podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani, z wielką wolą walki i wiarą w końcowy sukces. Przy ogłuszającym dopingu naszych rodziców i gospodarzy rozegraliśmy najlepszy mecz w całych zawodach. Mimo ambitnej gry Młodych Orłów nie pozwoliliśmy przeciwnikom na zbyt wiele i odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo 3:0! Po końcowym gwizdku zapanowała wielka radość.

Nasz zawodnik Błażej Malesza został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Warto zaznaczyć, że jest to już drugie wyróżnienie z rzędu, gdyż miesiąc temu na ogólnopolskim turnieju w Radomiu Błażej również odebrał statuetkę MVP. Wielkie gratulacje!

Podsumowując były to świetne zawody naszego zespołu. Rozegraliśmy łącznie 8 meczów z czego 7 wygraliśmy i jeden zremisowaliśmy. Strzeliliśmy 17 bramek tracąc zaledwie jedną. Wszystko funkcjonowało bardzo dobrze, konstruowaliśmy bardzo dużo akcji z własnej połowy, była wzajemna asekuracja, dużo podań na jeden, dwa kontakty z czego padały bramki.To nad czym pracujemy na treningach przełożyliśmy na mecze . Cieszy , że cały zespół potrafił zachować koncentrację i bez żadnego stresu przystąpił do gier finałowych, z czym w przeszłości mieliśmy problem.
Tak trzymać chłopaki!

013 (2)