Witryna zrealizowana dzięki:

Antek Trojanowski najlepszym zawodnikiem Gimligi!

Nasza najstarsza drużyna piłkarska zakończyła rozgrywki Gimligi na piątym miejscu. W ostatecznej klasyfikacji zawodników na pierwszym miejscu znalazł się nasz zawodnik, Antek Trojanowski!:-)

O ostatecznej klasyfikacji decydowała suma goli oraz to ile razy dana osoba została wybrana jako zawodnik meczu. Antek trzykrotnie został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, a także ośmiokrotnie pokonał bramkarza rywali.

Za nami ciekawe dwa miesiące. Rozgrywki Gimligi to dobra forma rywalizacji dla naszych chłopaków. Cieszymy się z indywidualnej nagrody dla Antka Trojanowskiego. To owoc Jego wielkiej pasji do piłki nożnej, ale również dużej pracy, którą wykonuje od kilku lat na treningach, jak i poza nimi. Nagroda indywidualna była oczywiście możliwa dzięki wsparciu zespołu. Zamykamy pewien etap i idziemy dalej naprzód. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do Turnieju Solidarności, który organizujemy w grudniu – powiedział trener Mateusz Nagórski.

zawodnik-gimligi