Wakacje z UKS

PŁYWANIE

PŁYWANIE JUNIOR

WAKACYJNY KLUB PIŁKARSKI 2016
UKS Żagle zaprasza wszystkich klubowiczów, a także wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką nożną, do kolejnej edycji Wakacyjnego Klubu Piłkarskiego. Zajęcia w charakterze półkolonii, odbywać się będą w Strumieniach w godzinach od 9:00 do 17:00.
W programie: dwa treningi dziennie z trenerami UKS-u, czas na pracę własną/czytanie, obiad i zdrowy podwieczorek, dodatkowe atrakcje (np. basen).
Zajęcia odbywają się w szkole Strumienie w Józefowie.

CENA: 300 zł – cały tydzień, 70 zł – pojedyncze zajęcia
TERMIN: 27.06 – 01.07 oraz 04.07 – 08.07
WIEK: od grupy startowej do gimnazjum

OBÓZ PIŁKARSKI W GUTOWIE MAŁYM 2017
Zapraszamy na kolejny obóz piłkarski, który tym razem odbędzie się w malowniczym Gutowie Małym (niedaleko Łodzi). W programie dwa treningi dziennie, mecze towarzyskie, czas na pracę własną, pogadanki, gry terenowe oraz wycieczki turystyczne. Nasze obozy to wspaniały czas pełen radości i dobrej pracy, która przygotuje młodych piłkarzy do rozpoczynającego się sezonu.

CENA: 1000 zł
TERMIN: 06.08 – 13.08
WIEK: od 2 klasy SP do gimnazjum

REJS PO BAŁTYKU
Przed nami siedem dni spędzonych na morzu. Podział na wachty, nauka nawigacji i wiatr w żaglach – kilometry od lądu. To będzie prawdziwie męska przygoda – tylko dla twardzieli. Żeglować będziemy na pięknym, 23 metrowym dwumasztowcu. Startujemy w Szczecinie, potem chcemy zahaczyć o porty na Bornholmie i na południu Szwecji. Na pokład zabieramy 14 odważnych. Dołączysz?

CENA: 1600 zł
TERMIN: 20.08 – 27.08
WIEK: gimnazjum i liceum

WARSZTATY TRIATHLONOWE „MÓJ TRIATHLON”
Chcesz podnieść umiejętności pływackie? Zwiększyć ogólną wydolność organizmu? Rozpocząć przygodę z jedną z najbardziej wymagających i niesamowitych dyscyplin współczesnego sportu? A przy okazji dobrze się bawić? Jeśli tak, to warsztaty triathlonowe są właśnie dla Ciebie!

CENA: 400 zł
TERMIN: 27.06 – 08.07
WIEK: od 6 klasy SP do liceum

ROWEROWY OBÓZ WĘDROWNY VIA BALTICA BIKE CAMP 2016
Niesamowita przygoda w wyjątkowych okolicznościach przyrody- tak w skrócie można opisać ten obóz! Plan jest prosty: w 5 dni przejechać na rowerach wybrzeżem trasę Świnoujście – Gdynia. Na odkrywanie piękna natury, zmaganie się z trudami podróży oraz poszukiwanie nadmorskich skarbów zapraszamy tylko prawdziwych twardzieli!

CENA: 700 zł (+100 zł zwrotnego funduszu awaryjnego)
TERMIN: 01.08 – 06.08
WIEK: gimnazjum i liceum

LETNIE TRENINGI PŁYWACKIE
Zajęcia pływackie wprowadzające w regularne treningi w nowym roku szkolnym. Są one propozycją zarówno dla świetnie pływających jak i dla tych, który dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Pływamy na basenie w Aninie.

CENA: 150 zł
TERMIN: 22.08 – 31.08
WIEK: od 4 klasy SP do liceum

WAKACYJNA AKADEMIA PŁYWANIA