Witryna zrealizowana dzięki:

Inne Turnieje

TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ

Turniej św. Józefa/Fair play

Turniej św. Jana Pawła II

Turniej Żołnierzy Wyklętych

To wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do ośmiolatków. Turniej św. Józefa/Fair platy to zawody, które kończą się ostateczną klasyfikacją.
Motywem przewodnim turnieju jest uczciwość. Chłopcy poznają historie sportowców, którzy zachowały się uczciwie i odważnie. Biorą udział w grze edukacyjnej oraz pogadance na temat fair/play.

To wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do dziesięciolatków. Turniej św. Jana Pawła II to zawody, które kończą się ostateczną klasyfikacją.
Motywem przewodnim turnieju jest osoba św. Jana Pawła II. Chłopcy poznają życie i przesłanie Papieża Polaka. Młodzi piłkarze biorą również udział w konkursach i quizach na temat św. Jana Pawła II.

To wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do dwunastolatków. Turniej Żołnierzy Wyklętych to zawody, które kończą się ostateczną klasyfikacją.
Motywem przewodnim turnieju jest osoba płk. Witolda Pileckiego. Chłopcy poznają biografię pułkownika oraz biorą udział w konkursach i quizach na temat polskiego bohatera.

AKTUALNOŚCI

1 2 3 9