Witryna zrealizowana dzięki:

I edycja Ligi Funny Judo

5 LUTEGO 2017 roku w Mysiadle odbyła się pierwsza (z czterech), edycja Ligi Funny Judo. Organizatorem tej imprezy jest Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo. W turnieju mają prawo startu dzieci urodzone w latach 2009, 2008 i 2007. Rywalizują tylko swoich rocznikach przy czym dla 2009 jest to pierwszy start, więc zwycięzców wyłania się w testach sprawnościowo- siłowych i elementach Judo tj. wychodzenie z trzymań. Te dzieci nie walczą w pozycji stojącej.

Do zawodów zgłosiło się łącznie 456 najmłodszych judoczek i judoków. Wśród startujących pojawiła się rekordowa ilość zawodników i uczniów UKS „Żagle”. Wszyscy uczestnicy podzieleni zostali na pięcioosobowe grupy. Do najlżejszego zawodnika dodaje się kolejnych czterech i tak aż do najcięższego. Każdy wobec tego ma zagwarantowane cztery walki.

Wyniki naszych zawodników odpowiednio w swoich grupach:

U9:
JAKUB SALAMOŃCZYK I MIEJSCE;
FRANCISZEK RUMIŃSKI I M-CE;
ŁUKASZ JABŁOŃSKI II M-CE;
ANTONI DWORCZYK II M-CE;
JÓZEF SZAŁAJKO III M-CE;

U10:
Jonasz FILOCHOWSKI I M-CE;
TOBIASZ DUDA I M-CE;
TADEUSZ SZULEJKO V M-CE;

U11:
JAKUB BOREK III M-CE;
JAN KWIECIEŃ III M-CE.

BRAWA I GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW i serdeczne podziękowania dla rodziców za przybycie i dopingowanie naszych podopiecznych !!!

U-11

U-10

U-9