Witryna zrealizowana dzięki:

II Rodzinny Turniej Szachowy

W sobotę, 28 listopada 2015 r. w Szkole „Żagle” w Międzylesiu już po raz drugi rozegrany został Rodzinny Turniej Szachowy. Startowało 16 drużyn (32 zawodników). Uczestnicy rozegrali po 7 partii po 15 minut na zawodnika. W rywalizacji liczył się każdy zdobyty punkt. Z każdą kolejną rundą zdobywanie ich nie było łatwe, gdyż pojedynki były  coraz bardziej zacięte. Zwyciężyła drużyna Piotr i Adaś Trzeciakowie. Broniące tytułu siostry Zuzanna i Marysia Siekańskie zajęły 2 miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęli Janek i Antek Góralowie.

Na 1-ej szachownicy najlepszy wynik osiągnął Pan Błażej Chodarcewicz  wygrywając wszystkie 7 partii, a na szachownicy 2-ej podobnie jak w I Turnieju zwyciężyła Marysia Siekańska (7 pkt na 7).

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy na szachownicy 1 i 2 puchary i  pamiątkowe medale. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy już za rok na kolejny Rodzinny Turniej Szachowy.