Witryna zrealizowana dzięki:

IV Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej

W najbliższą sobotę, 14 listopada zapraszamy na zmagania młodych piłkarzy rocznika 2006. Jako gospodarze czwartego już Niepodległościowego Turnieju Piłki Nożnej wystawiamy trzy drużyny reprezentujące UKS Żagle. Wśród zaproszonych zespołów na parkiecie hali Szkoły „Strumienie” w Józefowie zobaczyć będzie można: Serce Falenica, Józefowię, Advit Wiązowna, Victorię Wesoła, Mazur Karczew, OKS Otwock, Deltę Warszawa, Marcovię oraz KS Las. Całodzienny turniej rozpoczynamy o godzinie 9:00. Przerwy między meczami wypełni zabawa edukacyjna „Raz, dwa, trzy – decyduj ty!”. To świetna propozycja na rodzinne spędzenie soboty, a także doskonała okazja, by przypomnieć młodym zawodnikom o wartościach związanych z niepodległością i wolnością.

niep_tur