Witryna zrealizowana dzięki:

Kolejne sukcesy naszych biegaczy

W czwartek 4 października warszawski AWF od wczesnych godzin porannym, bardziej niż zazwyczaj, tętnił życiem. Wszystko za sprawą organizowanych tam Mistrzostw Warszawy w biegach przełajowych do których zakwalifikowało się aż 5 naszych zawodników.

Idealna do biegania pogoda oraz duża motywacja naszych chłopaków do uzyskania najlepszego wyniku przyniosły doskonałe rezultaty. Świetnie zaprezentowali się chłopcy z rocznika 2005 w którym: Maksymilian Bardski zajął 21. miejsce, Franciszek Stefaniuk uplasował się na miejscu 14 a po profesorsko rozegramy biegu Konrad Astrachancew wbiegł na metę jako drugi!

Kropkę na „i” naszego występu na arenie warszawskiej postawili chłopcy z rocznika 2003: Karol Astrachancem był 17. a reprezentujący sekcje biegową UKS Żagle Patryk Pawłowski po równym biegu zajął ostatecznie 10. miejsce.

Patryk oraz Konrad dzięki swoim fantastycznym wynikom zakwalifikowali się do Mistrzostw Województwa Mazowieckiego, które już niebawem!

Dokładne wyniki oraz obszerną galerię zdjęć z zawodów można znaleźć pod adresem:

http://szs-wwm.pl/lii-wom-indywidualne-biegi-przelajowe-wyniki/

Wszystkim zawodnikom należą się zasłużone gratulację oraz wyrazy najwyższego uznania.

1(5)

cof

cof