Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze ligowe 4-5 maja

UKS Żagle’05 5:3 OKS Otwock

W minioną sobotę zagraliśmy z otwockimi sąsiadami. Chłopcy zagrali na „piątkę”, choć mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek. Dzięki ofiarności i poświęceniu w obronie udało się ograniczyć niebezpieczne sytuacje pod naszą bramką. Szczególnie pod tym względem wyróżnili się Staś Lesisz i Janek Siekierzyński – powiedział trener Mateusz Nagórski.

KS Piaseczno 4:3 UKS Żagle’04

Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem gdyż połowa drużyny jadąca na mecz miała awarię samochodu. W związku z zaistniałą sytuacją nasza drużyna pierwsze minuty spotkania rozpoczęła w osłabieniu i z dużą nerwowością. Efektem tego były szybko stracone 2 bramki. Od 20 minuty spotkania graliśmy już w pełnym składzie i rozpoczęliśmy odrabianie strat. Ostatecznie mimo wielkich chęci i zaangażowania nie udało się wygrać i mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla chłopców z Piaseczna. Brawo dla chłopaków za walkę do ostatniego gwizdka – powiedział trener Łukasz Sapała.